Městské kolo Leader Fox MARY 26″, 2021-ŠEDÁ MAT
Trekingová kola jsou ideální na jízdu po městě, ale i na výlety po cyklostezkách. Jsou vybavena blatníky a bateriovým LED osvětlením. Všechny modely trekingových kol Leader Fox se montují v montážní hale v Českých Budějovicích.
Kč11680,00
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | OCEL Hi-Ten |
| PŘEDSTAVEC | HLINÍKOVÝ,NASTAVITELNÝ DÉLKA:90mm |
| Př.NÁBOJ | KT-AF55, HLINÍKOVÁ, RYCHLOUPÍNÁK |
| Za.NÁBOJ | SHIMANO NEXUS 3 RYCHLOSTÍ |
| PLÁŠŤ | CST, 47-559 |
| Př.BRZDA | TEKTRO V-BRAKE |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL, HLINÍKOVÝ, 38T, 170mm |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | ZAPOUZDŘENÉ |
| ŘETĚZ | KMC Z410 |
| PASTOREK | VELOSTEEL 18 ZUBŮ |
| ŘAZENÍ | SHIMANO NEXUS,3 RYCHLOSTI |
| SEDLOVKA | EXERACE D: 27,2mm, L: 300mm |
| STOJÁNEK | HLINÍKOVÝ |
| Př.SVĚTLO | LED,20 LUX |
| BLATNÍKY | POLYCARBON |
| NOSIČ | HLINÍKOVÝ |
| NOSNOST | 120 kg |
| HMOTNOST | 15,6 kg |
| POZNÁMKA | Hmotnost udávána pro rám 19" |
Změna technické specifikace vyhrazena.
Další informace
| vel. rámu | 17", 19" |
|---|












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.