Krosové kolo Leader Fox DAFT dámské, 2021- ČERVENÁ
Krosové kolo je ideální pro cykloturistiku.Kola průměru 28 palců a středně široké pláště nabídnou milovníkům svižné jízdy dostatek výkonu na asfaltu, ale zároveň díky přednímu odpružení i komfort na polních cestách nebo lesních pěšinách. Kros není kolem na skákání a překonávání terénních limitů nebo rychlostních rekordů na silnici, je to univerzál pro všechno. Jelikož je kros zaměřený hlavně na rychlejší jízdu, používáme převodníky s větším počtem zubů, aby jezdec nemusel šlapat tak vysokou frekvencí.
Všechny modely značky Leader fox se montují v České republice,v nové montážní hale v Českých Budějovicích.
Kč12760,00
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | ZOOM 141,ZDVIH 45mm,ZAMYKATELNÁ |
| PŘEDSTAVEC | HLINÍKOVÝ, NASTAVITELNÝ, DÉLKA: 90mm |
| Př.NÁBOJ | KT-AF55,HLINÍKOVÁ,RYCHLOUPÍNÁK |
| Za.NÁBOJ | KT A52R,ALLOY,QR |
| PLÁŠŤ | CST,50-622 |
| Př.BRZDA | TEKTRO V-BRAKE |
| Za.BRZDA | TEKTRO V-BRAKE |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL,HLINÍKOVÝ,28/38/48T,170mm |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | ZAPOUZDŘENÉ |
| ŘETĚZ | KMC Z8 |
| PŘEHAZOVAČKA | S-RIDE |
| PASTOREK | 8 RYCHLOSTÍ,11-32T |
| PŘESMYKAČ | S-RIDE |
| ŘAZENÍ | S-RIDE |
| ŘAZENÍ | S-RIDE |
| SEDLOVKA | EXERACE D: 30,9mm, L: 300mm |
| STOJÁNEK | HLINÍKOVÝ |
| NOSNOST | 120 kg |
| HMOTNOST | 15,4 kg |
| POZNÁMKA | Hmotnost udávána pro rám 18" |
Změna technické specifikace vyhrazena.
Další informace
| vel. rámu | 16,5", 18", 20" |
|---|











Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.