Elektrokolo Leader Fox HOLAND 26″ ČERNÁ – vel.rámu 17″
Novinka pro sezónu 2022. Městské elektrokolo HOLAND 2022 s elegantním designem, pevnou vidlicí, 26“ koly a speciálně upraveným rámem pro velmi pohodlné nastupování.
Novinkou je baterie s výkonnými články LG s kapacitou 13Ah (468Wh) umístěná na zadním nosiči a zadním integrovaným světlem. Dalším plusem je nová rychlo nabíječka s nabíjecím proudem 3A (dříve 1,8A). Díky níž se výrazně zkrátí doba nabíjení baterie. Elektrokolo je vybaveno zadním motorem BAFANG s nominálním výkonem 250W a max.výkonem 350W (EU NORMA EPAC EN15194). BMS systém (battery managment system) v baterii umožňuje sledovat historii baterie a funkčnost jednotlivých článků. Systém se ovládá pomocí tlačítkové displeje umístěného na řídítkách.
Dojezd na plně nabitou baterii:
– průměrný 60 km
– maximální až 100 km
Přehledný LCD displej zobrazuje funkce:
– volbu 5 režimů asistence
– funkci WALK (rychlost chůze – využití např: při vedení kola do prudkého kopce)
– zobrazení aktuální, maximální a průměrné rychlosti
– ujeté kilometry: jednotlivá jízda/celková ujeta vzdálenost
– denní a noční režim (podsvícení displeje)
– ukazatel stavu nabití baterie
Příslušenství:
Nabíječka a akumulátor je součástí balení.
Dojezd elektrokola závisí na různých faktorech: hmotnost jezdce a nákladu, fyzická kondice jezdce, styl a povaha jízdy, technický stav kola, teplota, směr a síla větru, výškový profil trasy a povaha terénu (hrubý povrch, kopcovitý terén, časté rozjíždění atd. snižují dojezd).
Upozornění:
Při nesprávném řazení (používání „těžkých“ převodů při výjezdech) může docházet v extrémních podmínkách k přehřívání řídící jednotky. Elektrokola Leader Fox nejsou určená pro tažení přívěsných vozíků. Snižuje se tím dojezd elektrokola.
Elektrokola Leader Fox se vyvíjí a montují výhradně v České republice.
Kč33900,00
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | OCEL Hi-Ten |
| PŘEDSTAVEC | HLINÍKOVÝ,NASTAVITELNÝ DÉLKA:90mm |
| Př.NÁBOJ | KT-AF55,HLINÍKOVÁ,RYCHLOUPÍNÁK |
| PLÁŠŤ | CST, 47-559 |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL, HLINÍKOVÝ, 38T, 170mm |
| ŘETĚZ | KMC Z8 |
| PASTOREK | 7 RYCHLOSTÍ ,ŠROUBOVACÍ,14-28 |
| ŘAZENÍ | S-RIDE |
| SEDLOVKA | EXERACE D: 30,9mm, L: 300mm |
| ZVONEK | ANO |
| STOJÁNEK | HLINÍKOVÝ |
| Př.SVĚTLO | 10 LUX |
| BLATNÍKY | POLYCARBON |
| NOSIČ | HLINÍKOVÝ |
| NOSIČ | HLINÍKOVÝ |
| NABÍJEČKA | 36V/3A |
| BATERIE | LG 36V/13 Ah, Li-Ion, 468Wh, USB PORT |
| SNÍMAČ ŠLAPÁNÍ | FOTODIODY |
| MOTOR | BAFANG,36V/250W |
| DISPLAY | LCD |
| NOSNOST | 120 kg |
| HMOTNOST | 24,1 kg |
| POZNÁMKA | Hmotnost udávaná pro rám 17" |









Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.