Městské kolo Leader Fox EMA 26″, 2021- ŠEDÁ MAT
Trekingová kola jsou ideální na jízdu po městě, ale i na výlety po cyklostezkách. Jsou vybavena blatníky a bateriovým LED osvětlením. Všechny modely trekingových kol Leader Fox se montují v montážní hale v Českých Budějovicích.
Kč10610,00
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | OCEL Hi-Ten |
| PŘEDSTAVEC | HLINÍKOVÝ,NASTAVITELNÝ DÉLKA:90mm |
| Př.NÁBOJ | KT-AF55,HLINÍKOVÁ,RYCHLOUPÍNÁK |
| Za.NÁBOJ | KT A52R,ALLOY,QR |
| PLÁŠŤ | CST, 47-559 |
| Př.BRZDA | TEKTRO V-BRAKE |
| Za.BRZDA | TEKTRO V-BRAKE |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL, HLINÍKOVÝ, 38T, 170mm |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | ZAPOUZDŘENÉ |
| ŘETĚZ | KMC Z50 |
| PŘEHAZOVAČKA | S-RIDE |
| PASTOREK | 7 RYCHLOSTÍ ,ŠROUBOVACÍ,14-28 |
| ŘAZENÍ | S-RIDE |
| SEDLOVKA | EXERACE D: 27,2mm, L: 300mm |
| ZVONEK | ANO |
| ZVONEK | ANO |
| STOJÁNEK | HLINÍKOVÝ |
| Př.SVĚTLO | LED,20 LUX |
| BLATNÍKY | POLYCARBON |
| NOSIČ | HLINÍKOVÝ |
| NOSNOST | 120 kg |
| HMOTNOST | 16 kg |
| POZNÁMKA | Hmotnost udávána pro rám 19" |
Změna technické specifikace vyhrazena.
Další informace
| vel. rámu | 17", 19" |
|---|













Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.