YATE PANTER 3 W CREE+2 LED Čelová lampa černá
Velmi oblíbená lehká vysoce svítivá čelovka vhodná pro běh, turistiku, cyklistiku, rybaření atd. – prostě všude, kde potřebujete dobře vidět a zároveň chcete co nejnižší hmotnost a co nejmenší čelovku. Plastové tělo odolné proti stékající vodě.
Kč289,00
Parametry
| Materiál - konstrukce: | plast |
| Výkonná dioda: | 3W CREE - 120 lm, 2x LED bílé diody, 2xLED červené diody (blikání) |
| Režim svícení: | plný výkon; 2 LED bílé ; blikání 2 LED červené |
| Doba svícení: | cca 4 hod. plný výkon; LED diody 150 hodin |
| Dosvit: | cca 120 m |
| Baterie: | 3x AAA baterie (nejsou součástí výrobku) |
| Barva: | černá |
| Hmotnost: | 50 g |
RP: 0,60CZK






Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.