Tříkolka pro dospělé CONROE, 1 RYCHLOSTI, 2019-2 BÍLÁ MAT/ZLATÁ
Tříkolka je vyráběna jako doplněk dopravních a rehabilitačních pomůcek. Umožňuje samostatnou jízdu lidem tělesně postiženým, osobám s poruchami rovnováhy, starším a méně pohyblivým lidem. Naše tříkolky nejsou určené pro komerční využití.
Rozměry tříkolky:
délka: 180 cm, nejširší bod: 78 cm
rozteč (délka od zadního osy k přednímu náboji): 115 cm, nejnižší nástup: 42 cm
minimální výška sedla od země: 78 cm
Rozměry zadního košíku:
dno: 45 cm x 38 cm
vrchní část: 55 x 47 cm
výška košíku: 27 cm
Rozměry předního košíku:
dno: 18 x 30 cm
vrchní část: 24 x 34 cm
výška košíku: 30 cm
Původní cena byla: Kč20300,00.Kč17255,00Aktuální cena je: Kč17255,00.
| RÁM | HLINÍKOVÝ |
| VIDLICE | OCEL Hi-Ten |
| PŘEDSTAVEC | HLINÍKOVÝ,NASTAVITELNÝ DÉLKA:90mm |
| Př.NÁBOJ | HLINÍKOVÁ, RYCHLOUPÍNÁK |
| PLÁŠŤ | CST,53-507 |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL, HLINÍKOVÝ, 38T, 170mm |
| STŘEDOVÉ SLOŽENÍ | ZAPOUZDŘENÉ |
| ŘETĚZ | KMC Z410 |
| SEDLOVKA | EXERACE D: 27,2mm, L: 300mm |
| ZVONEK | ANO |
| NOSNOST | 120 kg |
| HMOTNOST | 28,5 kg |
Změna technické specifikace vyhrazena.











Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.