Elektrokolo Leader Fox NARA, 2021 ŠEDÁ MAT/ZELENÁ
Novinka pro sezónu 2021. Městské elektrokolo NARA 2021 s hliníkovým rámem, elegantním designem, odpruženou přední vidlicí, kotoučovými brzdami a rozměrem kol 28“.
Elektrokolo je vybaveno integrovanou rámovou baterií s výkonnými články SAMSUNG s kapacitou 14Ah (504Wh). Dalším plusem je rychlo nabíječka s nabíjecím proudem 3A. Díky níž se výrazně zkrátí doba nabíjení baterie. Elektrokolo je vybaveno zadním motorem BAFANG s nominálním výkonem 250W a max.výkonem 350W. Motor vyniká především svým plynulým chodem, nadprůměrným výkonem ve stoupání a tichým chodem. Systém se ovládá pomocí LCD displeje a tlačítkového ovladače umístěného na řídítkách.
Dojezd na plně nabitou baterii:
– průměrný 70 km
– maximální až 100 km
Přehledný LCD displej zobrazuje funkce:
– volbu 5 režimů asistence
– funkci WALK (rychlost chůze – využití např: při vedení kola do prudkého kopce)
– zobrazení aktuální, maximální a průměrné rychlosti
– ujeté kilometry: jednotlivá jízda/celková ujeta vzdálenost
– denní a noční režim (podsvícení displeje)
– ukazatel stavu nabití baterie
Příslušenství:
Nabíječka a akumulátor je součástí balení.
Dojezd elektrokola závisí na různých faktorech: hmotnost jezdce a nákladu, fyzická kondice jezdce, styl a povaha jízdy, technický stav kola, teplota, směr a síla větru, výškový profil trasy a povaha terénu (hrubý povrch, kopcovitý terén, časté rozjíždění atd. snižují dojezd).
Upozornění:
Při nesprávném řazení (používání „těžkých“ převodů při výjezdech) může docházet v extrémních podmínkách k přehřívání řídící jednotky.
Model Nara 2021 splňuje normu EU 15194/2017.
Elektrokola Leader Fox se vyvíjí a montují výhradně v České republice.
Kč40610,00
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | ZOOM 188D AMS,AIR,ZDVIH 65mm, HYDRAULIC LOCK OUT |
| PŘEDSTAVEC | HLINÍKOVÝ, NASTAVITELNÝ, DÉLKA: 90mm |
| Př.NÁBOJ | HLINÍKOVÁ, RYCHLOUPÍNÁK |
| PLÁŠŤ | CST,47-622 |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL, HLINÍKOVÝ, 38T, 170mm |
| ŘETĚZ | KMC Z50 |
| PŘEHAZOVAČKA | S-RIDE |
| PASTOREK | 7 RYCHLOSTÍ ,ŠROUBOVACÍ,14-28 |
| ŘAZENÍ | S-RIDE |
| SEDLOVKA | EXERACE D:31,6mm, L:300mm |
| SEDLO | SELLE ROYAL WAVE, ROYAL GEL |
| ZVONEK | ANO |
| Př.SVĚTLO | LED, 30 LUX |
| Za.SVĚTLO | LED |
| BLATNÍKY | POLYCARBON |
| NOSIČ | HLINÍKOVÝ |
| NABÍJEČKA | 36V/3A |
| BATERIE | SAMSUNG 36V/14Ah, Li-ion, 504Wh |
| SNÍMAČ ŠLAPÁNÍ | FOTODIODY |
| MOTOR | BAFANG, 36V/250W |
| DISPLAY | LCD |
| NOSNOST | 120 kg |
| HMOTNOST | 26,3 kg |
| POZNÁMKA | Hmotnost udávána pro rám 18" |
Další informace
| velikost rámu | 16,5", 18", 20" |
|---|















Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.