Elektrokolo Leader Fox LATONA dámské,2020-1, ČERNÁ MAT/SVĚTLE ZELENÁ
Novinka pro sezónu 2020. Městské elektrokolo LATONA 2020 s hliníkovým rámem, elegantním designem, odpruženou přední vidlicí, V-brzdami a rozměrem kol 26“.
Novinkou je baterie s výkonnými články LG s kapacitou 13Ah (468Wh) umístěná na zadním nosiči a zadním integrovaným světlem. Dalším plusem je nová rychlo nabíječka s nabíjecím proudem 3A (dříve 1,8A). Díky níž se výrazně zkrátí doba nabíjení baterie. Elektrokolo je vybaveno zadním motorem BAFANG s nominálním výkonem 250W a max.výkonem 350W (EU NORMA EPAC EN15194). BMS systém (battery managment system) v baterii umožňuje sledovat historii baterie a funkčnost jednotlivých článků. Systém se ovládá pomocí tlačítkového LCD displeje umístěného na řídítkách.
Dojezd na plně nabitou baterii:
– průměrný 60 km
– maximální až 100 km
LCD displej zobrazuje funkce:
– volbu 7 režimů asistence
– funkci WALK (rychlost chůze – využití např: při vedení kola do prudkého kopce )
– ukazatel stavu nabití baterie
Příslušenství:
Nabíječka a akumulátor je součástí balení.
Kč29770,00
| RÁM | HLINÍKOVÝ 6061 |
| VIDLICE | ZOOM 141,ZDVIH 45mm, |
| PŘEDSTAVEC | HLINÍKOVÝ,NASTAVITELNÝ DÉLKA:90mm |
| Př.NÁBOJ | KT-AF55, HLINÍKOVÁ, RYCHLOUPÍNÁK |
| PLÁŠŤ | CST, 47-559 |
| Př.BRZDA | TEKTRO V-BRAKE |
| Za.BRZDA | TEKTRO V-BRAKE |
| PŘEVODNÍK | PROWHEEL, HLINÍKOVÝ, 38T, 170mm |
| ŘETĚZ | KMC Z8 |
| PŘEHAZOVAČKA | SUNRACE |
| PASTOREK | 7 RYCHLOSTÍ,ŠROUBOVACÍ,14-28 |
| ŘAZENÍ | SUNRACE |
| SEDLOVKA | EXERACE D: 30,9mm, L: 300mm |
| STOJÁNEK | HLINÍKOVÝ |
| Př.SVĚTLO | 10 LUX |
| BLATNÍKY | POLYCARBON |
| NOSIČ | HLINÍKOVÝ |
| NABÍJEČKA | 36V/3A |
| BATERIE | LG 36V/13 Ah, Li-Ion, 468Wh, USB PORT |
| SNÍMAČ ŠLAPÁNÍ | FOTODIODY |
| MOTOR | BAFANG, 36V/250W |
| DISPLAY | LCD |
| NOSNOST | 120 kg |
| HMOTNOST | 24 kg |
| POZNÁMKA | Hmotnost udávána pro rám 16,5" |
Další informace
| velikost rámu | 16,5", 18" |
|---|











Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.